Велика книга динозаврів у казках та оповіданнях

(3 відгуків)

145 грн.

Карпенко Ю.М.

Велика книга динозаврів у казках та оповіданнях

Обкладинка: тверда

240 стор. Формат: 200х265 мм.

очікується

Артикул: 9786175368503 Категорія:
EAN: 978-617-536-850-3

Опис

Велика книга динозаврів у казках та оповіданнях видавництво Глорія укладач Карпенко Ю.М.

Велика книга динозаврів у казках та оповіданнях. Ця унікальна книга від видавництва “Глорія” упорядника Карпенко Ю.М. познайомить Вашу дитину з 48 видами динозаврів. Інформація енциклопедії пропонується у вигляді невеликих оповідань і казок. Погодьтеся, що якщо знайомити дитину з давніми ящерами, то зрозумілою для неї мовою. На першому розвороті книжки розміщується карта, де позначені місця проживання того чи іншого виду динозаврів. А на останньому розвороті енциклопедії схематично показано розвиток життя на планеті Земля.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Велика книга динозаврів у казках та оповіданнях

  1. Саша Фильченко

    Сынишка увлекается динозаврами. У него много игрушек и уже немало книг по этой тематике. Решила кцпить и познавательную книгу про динозавров. Спасибо за быструю отправку и внимательность к покупателю.

  2. Софія Константинівна

    Подарувала онуку на перше вересня. Він цікавиться тваринами взагалі. Ця книжка йому дуже сподобалася. В ній понятною мовою розповідається про стародавніх рептилій. Дуже цікаво. Рекомендую.

  3. Мирослава

    Подарили моєму синові на День народження. Зараз це улюблена його книжка. Якість гарна, та й книжка цікава.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…