Велика книга Цікаві знахідки видавництво Глорія

(3 відгуків)

145 грн.

Велика книга Цікаві знахідки

Обкладинка: тверда

240 стор. Формат: 200х265 мм.

очікується

Артикул: 9786175368657 Категорія:
EAN: 978-617-536-865-7

Опис

Велика книга Цікаві знахідки видавництво Глорія

Велика книга Цікаві знахідки видавництво Глорія. Дорогі дорослі і діти! Вашій увазі пропонується цікава книжка. Це видання можна довго і з захопленням розглядати. Технічно складні ілюстрації з багатофігурної композицією говорять про високу майстерність книжкового художника. А також уміщають в собі повноцінне оповідання. Яке приковує увагу з першого погляду.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Велика книга Цікаві знахідки видавництво Глорія

  1. Зинаїда Кухар

    Дуже багато цікавинок. Ми з дитиною багато часу проводимо за цім виданням. Дрібнички розвивають моторику, лабиринти увагу…..Рекомендую батькам.

  2. Тамила Орлик

    Ура! Моє улюблене видавництво видалу таку гарну книжечку. Це просто знахідка для малечі. Дуже багато класних ілюстрацій, невеличкі завдання. Картинки з ціх завдань можна размальовати. Багато матеріалу для праці з дитиною, щоб розвинути її світогляд та привити посидючість.

  3. Катерина Сумська

    Прекрасно оформлена книжка. Багато малюнків і завдань на розвиток дитини.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…