Великий Англійсько-український українсько-англійський словник 500 тисяч

(2 відгуків)

475 грн.

Вячеслав Бусел

Видавництво: Перун

Обкладинка: тверда

1568 стор.

Артикул: 9789665692706 Категорія:

Опис

Великий Англійсько-український українсько-англійський словник 500 тисяч слів Вячеслав Бусел видавництво Перун

Великий Англійсько-український українсько-англійський словник 500 тисяч слів. Видавництво Перун. Під загальною редакцією Вячеслав Бусел, містить понад 500 тисяч одиниць перекладу англійської та української мов і охоплює обидві частини в одному томі. Цей словник укладений за новим діючим правописом. Видання розраховане на фахівців різних галузей, науковців, викладачів, студентів. А також учнів, перекладачів, українців та англомовних користувачів.

читати далі Розкрити/закрити
Перун

Brand

Перун

Купити книги видавництво Перун (издательство Перун). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Перун (издательство Перун).

2 відгуки для Великий Англійсько-український українсько-англійський словник 500 тисяч

  1. Галина Черемыхина

    Очень фундаментальное издание. Очень качественное оформление. У моего сына английский один из ведущих предметов в гимназии. В дальнейшем, он планирует поступать в ин. яз. То есть словарь такого плана просто необходим. Рекомендую.

  2. Катерина Осадча

    Замовила цей чудовий словник для дочки, яка живе та працює за кордоном. Англійську мову вона знає нормально, але треба ще не забувати і рідну мову. Там вже народилися мої онуки. Тобто, як можу так і допомогаю, щоб українську мову теж знали.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…