Венгерские сказки Метод Ильи Франка

(2 відгуків)

115 грн.

Метод Ильи Франка

Видавництво: ВКН

Обкладинка: м’яка

2015 р. 208 стор.

очікується

Артикул: 9785787307665 Категорії: ,
EAN: 978-5-7873-0766-5

Опис

Венгерские сказки Метод Ильи Франка

Венгерские сказки Метод Ильи Франка. Книжка дасть можливість досить швидко поповнити лексичний запас угорської мови, та ще й поєднати приємне читання з корисним запам’ятовуванням нових слів і словосполучень. На початку книжки розташовується пояснення, як правильно користуватися цим методом. Текст у виданні розбитий на частини – спочатку розміщений абзац з російським перекладом, а потім йде той же абзац без перекладу на угорській мові.

читати далі опис
ВКН

Brand

ВКН

Купити книги видавництво ВКН (издательство ВКН). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Книги видавництво ВКН (издательство ВКН). Посібники надзвичайно ефективні для вивчення мови.

2 відгуки для Венгерские сказки Метод Ильи Франка

  1. Вячеслав Истомин

    Современный метод для пополнения лексики. Абзац на венгерском языке с переводными вставками на русском, а затем абзац чисто на венгерском. Мне такой метод помогает быстро выучить большое количество слов.

  2. Вероніка Піерра

    Обучалася по таким книжкам з англійської мови. Дійсно,що користь від такої книги велика. Поповнюю свій запас угорської лексики та отримую задоволення від казки. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…