Венгерский язык Базовый курс Каро +CD

(2 відгуків)

440 грн.

Чаба Имре Надь, Колпакова Н.

Видавництво: Каро

Обкладинка: тверда

2015 р. 480 стор.

Артикул: 9785992509960 Категорія:

Опис

Венгерский язык Базовый курс Каро +CD Чаба Имре Надь Колпакова Н.

Венгерский язык Базовый курс Каро Чаба Имре Надь, Колпакова Н. Граматика має чітку структуру, що дозволяє легше запам’ятовувати правила і граматичні конструкції. Невеликі тексти і діалоги протягом усієї книжки, допомагають швидше напрацьовувати словниковий запас і полегшують процес спілкування на угорській мові. Практичні вправи підтримують теоретичну частину граматики і дозволяють краще розуміти мову. В кінці підручника дається словник необхідних слів для розмовної мови і листи. Відповіді – ключі дадуть можливість перевірити свої успіхи і виконати роботу над помилками. Аудіо додаток озвучено носієм угорської мови і допоможе в постановці вимови.

читати далі Розкрити/закрити

2 відгуки для Венгерский язык Базовый курс Каро +CD

  1. Светлана Кострик

    Это, пожалуй, лучшее издание для меня. Я уже покупала когда – то себе самоучитель венгерского от издательства АСТ. Как – то учебату меня по этому самоучителю не пошла. А заказала учебник издательства КАРО – все получается. Может материал построен по – другому, не знаю, но мне этот учебник очень нравится. Рекомендую.

  2. Галина Прудка

    Достатньо добрий підручник. Я вчителька з угорської мови. Не дивлячись на російську базу, можна сказати, що на це видання треба звернути увагу. Добре розписана фонетика. Багато вправ усних та письмових. Для тих, хто вчиться самостійно на диску диктор озвучує матеріал. Цілком якісне видання.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…