Венгерский язык Базовый курс Каро +CD

(2 відгуків)

440 грн.

Чаба Имре Надь, Колпакова Н.

Видавництво: Каро

Обкладинка: тверда

2015 р. 480 стор.

очікується

Артикул: 9785992509960 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0996-0

Опис

Венгерский язык Базовый курс Каро +CD Чаба Имре Надь Колпакова Н.

Венгерский язык Базовый курс Каро Чаба Имре Надь, Колпакова Н. Граматика має чітку структуру, що дозволяє легше запам’ятовувати правила і граматичні конструкції. Відповіді – ключі дадуть можливість перевірити свої успіхи і виконати роботу над помилками. Аудіо додаток озвучено носієм угорської мови і допоможе в постановці вимови. На додаток до цього самовчителя видано – Венгерский язык Разговорный курс.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро - це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро - це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Венгерский язык Базовый курс Каро +CD

  1. Светлана Кострик

    Это, пожалуй, лучшее издание для меня. Я уже покупала когда – то себе самоучитель венгерского от издательства АСТ. Как – то учебату меня по этому самоучителю не пошла. А заказала учебник издательства КАРО – все получается. Может материал построен по – другому, не знаю, но мне этот учебник очень нравится. Рекомендую.

  2. Галина Прудка

    Достатньо добрий підручник. Я вчителька з угорської мови. Не дивлячись на російську базу, можна сказати, що на це видання треба звернути увагу. Добре розписана фонетика. Багато вправ усних та письмових. Для тих, хто вчиться самостійно на диску диктор озвучує матеріал. Цілком якісне видання.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…