Венгерский язык Самоучитель Живой язык

(2 відгуків)

350 грн.

Гуськова А.П. Туроцки С.

Видавництво: Живой язык

Обкладинка: тверда

2014 р. 224 стор.

Артикул: 9785803310068 Категорія:

Опис

Венгерский язык Самоучитель Живой язык Гуськова А.П. Туроцки С.

Венгерский язык Самоучитель Живой язык Гуськова А.П. Туроцки С. Підручник знайомить з особливостями угорської мови, що дозволить виробити мовні навички та попрацювати над своєю вимовою. Книжка також містить країнознавчу інформацію та буде корисна при подорожі по Угорщині. Освоївши ці базові знання, можна буде без зайвих труднощів вийти з будь-якої ситуації в розмові з місцевими жителями. В кінці підручника даються відповіді – ключі до вправ, за допомогою яких можна перевірити свої знання. Тверда палітурка і якісний папір надовго збережуть видання в відмінному стані.

читати далі Розкрити/закрити

2 відгуки для Венгерский язык Самоучитель Живой язык

  1. Федір Арисевич

    Замовив для себе всі три книги видавництва “Живой язык”, щоб осилити угорську самостійно. Погано, що основа російськомовна, але нічого, я розберуся. У самовчителя все розкладено по полицях, зрозуміло де і що шукати. Граматика окремо, лексичний розділ окремо. Тобто, все легко та просто. Можу це видання порадити всім, хто починає вивчати угорську мову.

  2. Зинаида Вищина

    Купила этот самоучитель, потому что там есть транслитерация в лексической рубрике. И темы в книге бытового направления. Вообщем, хочу быстрее заговорить на венгерском. Очень довольна и качеством книги. Издание приятно взять в руки.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…