Відкрий Сполучені Штати Америки Навчальний посібник +CD

(2 відгуків)

135 грн.

Мацелюх І.Р.

Discover the USA

Видавництво: Лібра Терра

Обкладинка: м’яка

2015 р. 168 стор.

Артикул: 9786176090144 Категорія:
EAN: 978-617-609-014-4

Опис

Відкрий Сполучені Штати Америки Навчальний посібник +CD Мацелюх І.Р. Discover the USA

Відкрий Сполучені Штати Америки Навчальний посібник Мацелюх І.Р. Discover the USA. Посібник з країнознавства від видавництва “Лібра Терра” призначений для учнів старших класів шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, та учнів ліцеїв і гімназій. Підручник також буде корисним тим особам, які цікавляться традиціями, мистецтвом, культурою народів, які мешкають на території США. Це видання складається з 8 уроків. Кожен урок містить тексти на різноманітні теми. А саме: історії, географії, мистецтва, музики, спорту, відпочинку, кухні тощо.

читати далі опис
Лібра Терра

Brand

Лібра Терра

Купити книги видавництво Лібра Терра. Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою книги видавництво Лібра Терра.

2 відгуки для Відкрий Сполучені Штати Америки Навчальний посібник +CD

  1. Марина Яблунька

    Досить корисний підручник. Це стосується його країнознавчого напрямку. Я замовила цей підручник для себе, щоб узнати щось цікаве і щоб це було на англійській мові. Це видання цілком відповідає моїм вимогам. Спасибі працівникам магазину за пораду та консультацію.

  2. Артем Сурпак

    Якщо ви не познайомилися зі Штатами, то книжка Вам буде цікава. Вона не тільки як підручник але і досіть інформативна. Культура, менталітет американців. Тобто, цікаво і досить корисно. Тексти, вправи, питання до текстів. Диск з матеріалом по книзі, з озвучкою. В цілому все є, щоб англійський був не нудгою.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…