Відкрий Велику Британію Навчальний посібник +CD

(2 відгуків)

155 грн.

Павлюк А.В.

Discover the UK

Видавництво: Лібра Терра

Обкладинка: м’яка

2017 р. 208 стор.

очікується

Артикул: 9789668790386 Категорія:
EAN: 978-966-8790-38-6

Опис

Відкрий Велику Британію Навчальний посібник +CD Павлюк А.В. Discover the UK

Відкрий Велику Британію Навчальний посібник Павлюк А.В. Discover the UK. Посібник з країнознавства від видавництва “Лібра Терра” буде знахідкою для вчителів, які викладають англійську мову. Це видання, перш за все, розроблено для учнів старших класів ліцеїв, гімназій та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Посібник також можна використовувати для індивідуальних занять та для занять в групах на курсах іноземних мов. Наявність аудіо додатку дозволить попрацювати над вимовою та інтонацією.

читати далі опис
Лібра Терра

Brand

Лібра Терра

Купити книги видавництво Лібра Терра. Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою книги видавництво Лібра Терра.

2 відгуки для Відкрий Велику Британію Навчальний посібник +CD

  1. Оксана Каравайченко

    Я замовила книжечку для себе, щоб підтягнути свою англійську мову. Мені сподобалось, що багато сучасних текстів, вправи різні, питання до текстів. На диску є озвучка. Тобто підручник добрий.

  2. Соломія Овчар

    Замовили для нашої групи книжку оптом. Вчителька буде давати нам завдання по цьому підручнику. Сучасна книга, де багато текстів та вправ. Отримали посилку вчасно. Дякуємо співробітникам магазину. Так держати!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…