Відверта розмова про Це Перший підручник зі статевого виховання дитини

(3 відгуків)

225 грн.

Пере Фонт Кабре

Відверта розмова про Це

Обкладинка: тверда

208 стор. Формат: 200х260 мм.

Артикул: 9789669484260 Категорія:
EAN: 978-966-948-426-0

Опис

Відверта розмова про Це Перший підручник зі статевого виховання дитини

Відверта розмова про Це Перший підручник зі статевого виховання дитини. Автор Пере Фонт Кабре. Батькам можна спокійно говорити дітям про те, що є органи, які відрізняються у хлопчиків і у дівчаток. Так само, як і про будь-який інший орган, яким ми чуємо або бачимо. Зверніть увагу дитини на те, що хлопчики не краще дівчаток, а дівчатка не краще хлопчиків. Всі однаково гарні. Це важливо, щоб дитина ні в якому разі не відчула себе обділеною.

читати далі опис
КМ-Букс

3 відгуки для Відверта розмова про Це Перший підручник зі статевого виховання дитини

  1. Татьяна Сведак

    Спасибо. Получила книжку, которую давно хотела купить для маленького племянника. Половое воспитание очень важно в наше время. Главное, чтобы родители покупали такие книги и объясняли все скурпулезно.

  2. Ірина Болуз

    Я так скажу – ця книжка просто необхідна для статевого виховання дитини. Нажаль – автори іспанськи, але книжка гарно перекладена на українську мову. Чому ж наші автори не можуть випустити таку книжку. Просто шкода. Невже такіх нема.

  3. Матвій Повторак

    Гарне оформлення. Все зрозуміло. Батькам раджу купувати такі книжки для дитини. Та й для себе, бо не кожні батьки зможуть розповісти “ПроЦЕ” як слід, щоб дитина зрозуміла правильно.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…