Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс +CD

(2 відгуків)

70 грн.

Жюль Верн

Around the World in 80 Days

Серія: английский клуб – elementary

2015 р. 144 стор.

Артикул: 9785811264230 Категорія: Позначка:

Опис

Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс +CD английский клуб Around the World in 80 Days

Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс. Серія: английский клуб. Пропонована Вашій увазі адаптована художня книга англійською мовою орієнтована на широке коло читачів. Це видання задовольнить лінгвістичні потреби як початківців, так і продовжуючих вивчати мову. Книга підійде дорослим і дітям. Вся серія поділяється на рівні. Так що, кожен зможе знайти для себе видання, яке відповідає його вимогам.

читати далі Розкрити/закрити
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники "Айрис Пресс" відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

2 відгуки для Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс +CD

  1. Павел Морозов

    Нормальное адаптированное издание для развития речи. Текст несложный, может потянуть даже начинающий(только со словарем). В целом книгой доволен. Рекомендую.

  2. Анна Лукашенко

    Получила посылку без проблем. Эти книжки заказали на всю английскую группу в колледже. Отличное качество издания. Диск тоже не помешает, а даже поможет работе над произношением. Спасибо.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…