Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс +CD

(2 відгуків)

70 грн.

Жюль Верн

Around the World in 80 Days

Серія: английский клуб – elementary

2015 р. 144 стор.

очікується

Артикул: 9785811264230 Категорія: Позначка:
EAN: 978-5-8112-6423-0

Опис

Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс +CD английский клуб Around the World in 80 Days

Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс. Серія: английский клуб. Пропонована Вашій увазі адаптована художня книга англійською мовою орієнтована на широке коло читачів. Це видання задовольнить лінгвістичні потреби як початківців, так і продовжуючих вивчати мову. Книга підійде дорослим і дітям. Вся серія поділяється на рівні. Так що, кожен зможе знайти для себе видання, яке відповідає його вимогам.

читати далі опис
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники “Айрис Пресс” відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

2 відгуки для Вокруг света за 80 дней elementary Айрис Пресс +CD

  1. Павел Морозов

    Нормальное адаптированное издание для развития речи. Текст несложный, может потянуть даже начинающий(только со словарем). В целом книгой доволен. Рекомендую.

  2. Анна Лукашенко

    Получила посылку без проблем. Эти книжки заказали на всю английскую группу в колледже. Отличное качество издания. Диск тоже не помешает, а даже поможет работе над произношением. Спасибо.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…