Живі неправильні дієслова англійської мови 1 рівень +CD

(2 відгуків)

70 грн.

Іванова Юлія, Jim Whalen

Видавництво: New Time

Обкладинка: м’яка

2013 р. 48 стор.

очікується

Артикул: 9789662654547 Категорія:
EAN: 978-966-2654-54-7

Опис

Живі неправильні дієслова англійської мови 1 рівень +CD Іванова Юлія Jim Whalen

Живі неправильні дієслова англійської мови 1 рівень Іванова Юлія, Jim Whalen. До кожного уроку в підручнику надається практична частина, яка складається з цікавих вправ. Веселі малюнки допоможуть не нудьгувати у процесі навчання, а сприймати уроки як щось захопливе і цікаве. Наприкінці книжки надаються відповіді – ключі до вправ. Аудіо додаток дасть змогу прослухати віршики та завдання, які озвучені носієм англійської мови.

читати далі опис
New Time

Brand

New Time

Купити книги видавництво New Time (издательство New Time). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво New Time (издательство New Time). Посібники серії “Живі книги” надзвичайно ефективні для вивчення мови. Оскільки зручно і зрозуміло викладають навчальний матеріал.

2 відгуки для Живі неправильні дієслова англійської мови 1 рівень +CD

  1. Олена Вируховська

    Замовила для свого першокласника, щоб разом з ним повчити англійськи дієслова. Книжку отримала вчасно. Всім батькам рекомендую. Пояснення нескладні, все зрозуміло.

  2. Жанна Ольховенко

    Я замовила всі книжки ціэї серїї, що є на сайті. У моєї дитини викладають англійську виключно по іноземним підручникам. Щоб щось розуміти та запом’ятати я вирішила ще підтягувати дитину по нашім виданням. Зрозумілі та прості книжки. Дуже допомогають у процессі навчання.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…