Живі правила читання англійської мови 1 рiвень +CD

(1 відгук)

80 грн.

Іванова Юлія, Jim Whalen

Видавництво: New Time

Обкладинка: м’яка

2014 р. 80 стор.

очікується

Артикул: 9789662654080 Категорія:
EAN: 978-966-2654-08-0

Опис

Живі правила читання англійської мови 1 рiвень +CD Іванова Юлія Jim Whalen

Живі правила читання англійської мови 1 рiвень Іванова Юлія, Jim Whalen. Цей початковий підручник від видавництва “New Time” призначений для дітей та дорослих, які починають вивчати англійську мову. Посібник буде корисним всім, хто вивчає мову в класі, у групі іноземних мов, або за керівництвом викладача. Підручник складається з 35 уроків. Кожен урок містить теоретичну частину – де надаються правила та пояснення. До кожної теми пропонується аудіо матеріал на CD, який допоможе почути, як вимовляє фрази носій англійської мови.

читати далі опис
New Time

Brand

New Time

Купити книги видавництво New Time (издательство New Time). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво New Time (издательство New Time). Посібники серії “Живі книги” надзвичайно ефективні для вивчення мови. Оскільки зручно і зрозуміло викладають навчальний матеріал.

1 відгук для Живі правила читання англійської мови 1 рiвень +CD

  1. Леся Милюта

    Очень понятная и доступная книга для всех начинающих изучать английский язык. Книжку я купила для себя, чтобы было проще познакомиться с азами английского. Отвечаетмвсем моим требованиям:)

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…