x 
Корзина пуста


2000 найкорисніших чеських слів і висловів

Видавництво "Арій" Валентина Федонюк
Артикул: 9789664986561
2018 р. 112 стор.
2000 найкорисніших чеських слів і висловів2000 найкорисніших чеських слів і висловів
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 20,00 грн.
Описание
2000 найкорисніших чеських слів і висловів видавництво Арій автор Валентина Федонюк

2000 найкорисніших чеських слів і висловів - видавництво Арій, автор Валентина Федонюк. Безумовно, що ця невелика книжечка порадує всіх, хто вивчає цю мову. У книжці представлено понад 2000 корисних слів і виразів. Вони допоможуть правильно побудувати речення чеською мовою. Видання компактне і зручне. Книжку можна носити з собою і при нагоді поповнювати словниковий запас. Посібник може безумовно згодиться студентам, школярам, туристам. А також тим, хто самостійно вивчає чеську мову.

2000 найкорисніших чеських слів і висловів - видавництво Арій, автор Валентина Федонюк. Видання побудоване за тематичним принципом. Кожне чеське слово супроводжується перекладом. У вступній частині цього посібника Ви знайдете корисний матеріал по вимові та письму. На сторінках цього видання Вашій увазі пропонуються такі теми: "Відпочинок і розваги", "Транспорт", "Тварини". А також - "Магазин і покупки", "Дім", "Школа і освіта" і багато іншого.

2000 найкорисніших чеських слів і висловів - видавництво Арій, автор Валентина Федонюк. Звичайно крім побутових тим у виданні розглядаються різні корисні відомості. Наприклад - календар, пора року, дні тижня, час і так далі. На самому початку книжечки розміщується чеський алфавіт. Тут Ви знайдете назви букв, їх звуковий відповідність і приклади. Чеська мова належить до западнословянской підгрупи слов'янських мов. У цій мові використовується латинський алфавіт. Чеський правопис в основному базується на фонетичному принципі.

Автор: Валентина Федонюк

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev