x 
Корзина пуста


Граматика французької мови Арій

Видавництво "Арій" Тітова Т.
Серія: Вивчаємо французьку
Артикул: 9789664985595
2017 р. 36 стор.
Граматика французької мови АрійГраматика французької мови Арій
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 20,00 грн.
Описание

Граматика французької мови. Пропонована до Вашого розгляду граматика від видавництва "Арій" автора Тітова Т. порадує широке коло читачів. Видання стане в нагоді студентам, школярам, вчителям і слухачам курсів іноземних мов. Компактна і зручна книжечка буде до місця і на іспиті, і на заняттях з французької мови. Дана граматика стане відмінним доповненням до будь-якого підручника, самовчителя або курсу цієї мови.

Граматика французької мови - автор Тітова Т., видавництво “Арій”, серія: Вивчаємо французьку. Також книжечка може стати хорошим помічником для осіб, які самостійно вивчають граматику і лексику французької мови. Для зручності всі правила і пояснення подаються в таблицях і схемах. Такий виклад матеріалу посприяє якісному засвоєнню і запам'ятовуванню теорії. Правила проілюстровані прикладами. На сторінках цієї книжечки Ви знайдете таку інформацію, як: частини мови, граматичні часи, окремі дієслова, які викликають певні труднощі.

Граматика французької мови - автор Тітова Т., видавництво “Арій”, серія: Вивчаємо французьку. В кінці видання наводиться таблиця відмінювання дієслів третьої групи. Там же, розміщені деякі дієслова, які можна легко переплутати. Представлене видання стане в нагоді не тільки тим хто починає вивчати французьку мову, а й тим, хто досить добре її знає.

Граматика французької мови Тітова Т. видавництво Арій серія Вивчаємо французьку
Автор: Тітова Т.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev