x 
Корзина пуста


Larousse Французько-український українсько-французький словник 420 т

Издательство "Перун" за ред. Бусел В.
Артикул: 9789665692805
2011 г. 1504 стр.
Larousse Французько-український українсько-французький словник 420 тLarousse Французько-український українсько-французький словник 420 т
(5 - 6 голосов)
Цена:
Цена: 400,00 грн.
Описание

У "Larousse Французько-український українсько-французький словник" за ред. Бусела В. вказано основні значення французьких та українських слів за сучасним діючим правописом. Окрім літературної та побутової, лексика словника охоплює основну термінологію майже усіх галузей науки і техніки. Відповідники до різних значень розмежовано, що дозволяє вибрати саме той, який потрібний; наведено фразеологічні звороти, ілюстративні вислови і словосполучення. Транскрипції подано лише до слів іноземного походження, за реєстром прийнятим у великих двомовних словниках видавництва "Larousse".

"Larousse Французько-український українсько-французький словник" за ред. Бусела В. містить в обох частинах понад 420 тисячі одиниць перекладу, слів та словосполучень в одному томі. Словник розраховано на перекладачів-професіоналів, науковців, інженерів, військових, аспірантів, студентів і старшокласників, українців та іноземців.

Larousse Французько-український українсько-французький словник 420 тисяч слів Бусел В. видавництво Перун
Автор: Бусел В.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev