x 
Корзина пуста


Прискорений курс французької мови

Видавництво"A.C.K." Крючков Г.та ін.
Артикул: 9665392654
2007 р. 384 стор.
Прискорений курс французької мовиПрискорений курс французької мови
(4.82 - 11 голосов)
Цена:
Цена: 75,00 грн.
Описание

Підручник "Прискорений курс французької мови" створено з урахуванням частотності лексико-граматичного матеріалу, що має високу комунікативну цінність. У ньому використано понад 3 тисяч лексичних одиниць, тобто вдвічі більше, ніж потрібно для повсякденного спілкування. Кожне слово вівірено за визнаними лексикографічними джерелами - сучасними словниками французької мови Дюбуа, Гугенема, Робера, Ларуса та інших.

Підручник "Прискорений курс французької мови" Крючкова Г. Г. та ін. створено для студентів вищих навчальних закладів. Виходячи з можливостей, що їх надає концентроване навчання, коли іноземна мова викладається протягом одного чи двох семестрів, автори побудували цей практичний курс сучасної французької мови таким чином, щоб викладачі мали змогу використати його як в умовах прискореного, інтенсивного, так і звичайного, екстенсивного процесу навчання. Головна мета підручника - навчити основ французької мови - досягається за час, коротший, ніж передбачено програмою.

Автор: Крючков Г.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev