x 
Корзина пуста


Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник

Видавництво"Криниця" Угрінович Олег
2015 р. 416 стор.
Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словникНовогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 150,00 грн.
Описание

"Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник" - перший в україністиці та елліністиці двусторонній словник. Кожна із частин містить понад 11 000 слів і виразів. До реєстру пропонованого словника внесено найуживанішу лексику сучасної новогрецької та української літературної мови. Словник покликаний задовольнити потреби мовної практики передовсім українського читача, зокрема: допомагати в перекладах грецьких текстів різних стилів, в той же час він стане в пригоді для греків, яким потрібно знати українську мову. На початку словника надаєтся кратка історична справка з грецької мови, також у словнику є грецький алфавіт в якому надані правила читання літер, та основні правила вимови голосних і приголосних. На прикінці цього видання є розділ -"Розмовні вирази", який при потребі замінить Вам розмовник.

"Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник" - рекомендовано всім, хто займається вивченням або викладанням української та новогрецької мов, а також лінгвістам і перекладачам.

Автор: Угрінович Олег

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev