x 
Корзина пуста


Іспанська мова за 4 тижні рівень 2 +CD

Видавництво "REA" Бриль М. Наврот Ю.
Артикул: 9789661025850
2017 р. 272 стор.
Іспанська мова за 4 тижні рівень 2 +CDІспанська мова за 4 тижні рівень 2 +CD
(5 - 2 голосов)
Цена:
Цена: 85,00 грн.
Описание

Іспанська мова за 4 тижні рівень 2 Інтенсивний курс - посібник за редакцією Бриль М. Наврот Ю., допоможе всім, хто опановує середній рівень важкості іспанської мови. Видання розраховане на осіб, які вже мають базу знань іспанської мови й познайомилися з першою книжкою - "Іспанська мова за 4 тижні рівень 1". Видання містить сучасну лексику та граматику й буде корисне учням, які вивчають іспанську мову в групах чи самостійно. Посібник складається з уроків.Кожен з уроків містить діалог на сучасні життєві ситуації, перекладений на українську мову. Далі розміщені найуживаніші фрази та вирази, які будуть корисні при живому спілкуванні. За лексикою слідують граматичні правила та коментарі.

До кожного уроку надається тематичний словник, якій відповідає темі діалогу. В словник вміщена як лексика з діалогу, так і нова лексика. Наприкінці курсу містяться відповіді - ключі, вони допоможуть відслідкувати помилки у вправах та оцінити свої успіхи. Компакт - диск, що надається до видання, містить записи всіх діалогів і озвучений носієм іспанської мови.

Іспанська мова за 4 тижні рівень 2 Інтенсивний курс +CD другий рівень з компакт-диском Бриль М. Наврот Ю.

 

Автор: Бриль М. Наврот Ю.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev