x 
Корзина пуста


Великий Іспансько-український українсько-іспанський словник 440 тис.

Diccionario Español-Ucraniano Ucraniano-Español
Видавництво "ПЕРУН" Бусел В.
Артикул: 9789665692898
2018 р. 1136 стор.
Великий Іспансько-український українсько-іспанський словник 440 тис.Великий Іспансько-український українсько-іспанський словник 440 тис.
(5 - 7 голосов)
Цена:
Цена: 440,00 грн.
Описание

Великий Іспансько-український українсько-іспанський словник - 440 тисяч слів та словосполучень. Укладач: Вячеслав Бусел, видавництво Перун. Словник розраховано на перекладачів-професіоналів, науковців, інженерів, військових, аспірантів, студентів і старшокласників, українців та іноземців. У словнику вказано основні значення іспанських та українських слів за сучасним діючим правописом. Окрім літературної та побутової, лексика словника охоплює основну термінологію майже усіх галузей науки і техніки. Відповідники до різних значень розмежовано, що дозволяє вибрати потрібний варіант перекладу; наведено фразеологічні звороти, ілюстративні вислови та словосполучення.

Великий Іспансько-український українсько-іспанський словник - 440 тисяч слів та словосполучень. Укладач: Вячеслав Бусел, видавництво Перун. Сучасна лексика з включенням наукової, ділової, комп'ютерної та спеціальної термінології, нове чітке компонування словникового реєстру. Словник базується на двадцятирічному досвіді укладання найсучасніших словників – від "Великого Тлумачного Словника Сучасної Української Мови" до чотирьох десятків білінгвістичних та візуальних словників.

Великий Іспансько-український українсько-іспанський словник 440 тисяч слів та словосполучень Вячеслав Бусел видавництво Перун
Автор: Бусел В.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev