x 
Корзина пуста


Іспансько-український українсько-іспанський словник довідник А1-В1

Видавництво "Літера ЛТД"
Артикул: 9789661783729
2012 р. 488 стор.
Іспансько-український українсько-іспанський словник довідник А1-В1Іспансько-український українсько-іспанський словник довідник А1-В1
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 75,00 грн.
Описание

Іспансько-український українсько-іспанський словник довідник А1-В1 / Іспанська для початкового і середнього рівня A1-B1. Граматика, словник, ідіоми. Дане видання від видавництва "Літера ЛТД" призначено для школярів, студентів, учнів ліцеїв і гімназій та викладачів іспанської мови. Пропонована до Вашої уваги книжка буде корисною не тільки тим, хто починає вчити іспанську мову. Цей цікавий словник - довідник складається з п' ятьох розділів. У першому розділі Ви знайдете основні правила та пояснення з граматики іспанської мови.

Іспансько-український українсько-іспанський словник довідник А1-В1 / Іспанська для початкового і середнього рівня A1-B1. Граматика, словник, ідіоми. Друга частина надасть Вам інформацію стосовно дієслова та часів в іспанській мові. Третя частина - це українсько - іспанський та іспансько - український словник, який містить близько 20 тисяч слів та словосполучень іспанської та української мов суспільно - побутового направлення. У четвертій частині довідника розміщено іспано - український тематичний словник. Він охоплює 46 тематичних категорій. Слова згруповвно відповідно до найважливіших сфер життя. П' ята частина цієї книги надасть Вам матеріал з найбільш уживаних ідіоматичних виразів разом з їх українськими відповідниками, а також прислів'я і приказки. Містить цей словник іспанських ідіом близько 1500 виразів.

Іспансько-український українсько-іспанський словник довідник А1-В1 Іспанська для початкового і середнього рівня A1-B1 Граматика словник ідіоми
Автор: Літера ЛТД

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev