x 
Корзина пуста


Великий Італійсько-український українсько-італійський словник 440 т

Dizionzrio Italiano-Ucraino Ucrainio-Italiano
Видавництво "Перун" Бусел В.
Артикул: 9789665692881
2013 р. 1136 стор.
Великий Італійсько-український українсько-італійський словник 440 тВеликий Італійсько-український українсько-італійський словник 440 т
(4.25 - 12 голосов)
Цена:
Цена: 360,00 грн.
Описание

Великий Італійсько-український українсько-італійський словник - містить разом понад 440 тисяч слів та словосполучень в одному томі. Словник розраховано на перекладачів-професіоналів, науковців, інженерів, військових, аспірантів, студентів і старшокласників, українців та іноземців. У словнику вказано основні значення   італійськийх та українських слів за сучасним діючим правописом. Окрім літературної та побутової, лексика словника охоплює основну термінологію майже усіх галузей науки і техніки. Відповідники до різних значень розмежовано, що дозволяє вибрати потрібний варіант перекладу; наведено фразеологічні звороти, ілюстративні вислови та словосполучення.

Видання містить до 440 тисяч одиниць перекладу, слів та словосполучень. Має сучасну лексику з включенням наукової, ділової, комп'ютерної та спеціальної термінології і несе нове чітке компонування словникового реєстру. Словник базується на двадцятирічному досвіді укладання найсучасніших словників – від "Великого Тлумачного Словника Сучасної Української Мови" до чотирьох десятків білінгвістичних та візуальних словників.

Великий Італійсько-український українсько-італійський словник 440 тисяч слів та словосполучень Вячеслав Бусел видавництво Перун
Автор: Бусел В.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev