x 
Корзина пуста


Мій перший візуальний словник німецька та українська мови

Видавництво "Перун" Jean Claude Corbeil, Ariane Archambault
Артикул: 9789665692416
2007 р. 80 стор.
Мій перший візуальний словник німецька та українська мовиМій перший візуальний словник німецька та українська мови
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 140,00 грн.
Описание

Мій перший візуальний словник німецька та українська мови. Пропонований Вашій увазі візуальний словник німецької мови від видавництва "Перун" призначений для молодших школярів. Також видання можна рекомендувати і дорослим, які тільки починають вивчати німецьку. Книжечку можна використовувати вдома і на заняттях, в школі і на уроках з репетитором. Словничок складається з 36 тем. Кожна тема містить найуживаніші слова сучасної німецької мови. Всі слова супроводжується яскравою і соковитою ілюстрацією і дається переклад на українську мову.

Мій перший візуальний словник німецька та українська мови. У виданні розглядаються такі теми, як: космос, професії, рослини, море, спорт, свята і так далі. В кінці видання, для зручності пошуку, розміщений алфавітний покажчик німецькою та українською мовами. Зорове сприйняття - це, мабуть, найцікавіше і результативне навчання іноземної мови. Основна мета цього словника - познайомити учня з початковою лексикою німецької мови для подальшого самовдосконалення на практиці.

Мій перший візуальний словник німецька та українська мови видавництво Перун
Автор: Jean Claude Corbeil, Ariane Archambault

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev