x 
Корзина пуста


Німецька мова: читаємо, розуміємо, розмовляємо Паремська Д.А. Паремська С.В.

Видавництво "Арій" Паремська Д.А., Паремська С.В.
Артикул: 9789664985786
2017 р. 416 стор.
Німецька мова: читаємо, розуміємо, розмовляємо Паремська Д.А. Паремська С.В.Німецька мова: читаємо, розуміємо, розмовляємо Паремська Д.А. Паремська С.В.
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 60,00 грн.
Описание

Німецька мова: читаємо, розуміємо, розмовляємо - цей посібник від видавництва "Арій" за авторством Паремська Д.А. і Паремська С.В. буде корисним всім, хто бажає надбати комунікативні навички та вести бесіду на німецькій мові. Видання розроблялось для студентів, учнів шкіл та гімназій, ліцеїв та коледжів, але його можуть використовувати всі, хто вивчає німецьку мову. Книжка містить тексти на актуальні теми та вправи, які сприятимуть розширенню словникового запасу.

Німецька мова: читаємо, розуміємо, розмовляємо - авторів Паремська Д.А. і Паремська С.В. Кожен текст супроводжується завданнями, спрямованими на закріплення навичок складання розповіді німецькою мовою. Цей посібник призначений для комплексної роботи над німецькою лексикою на початковому та наступних етапах вивчення німецької мови. Мета цього видання – навчити учнів читати, розуміти прочитане та вести бесіду у межах поданих розмовних тем з німецької мови.

Німецька мова: читаємо, розуміємо, розмовляємо Паремська Д.А. Паремська С.В. видавництво Арій
Автор: Паремська Д.А., Паремська С.В.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev