x 
Корзина пуста


Німецька мова Граматичний практикум 1-й рівень

Видавництво "Ранок" Біда С.О.
Артикул: 9789666721313
2014 р. 320 стор.
Німецька мова Граматичний практикум 1-й рівеньНімецька мова Граматичний практикум 1-й рівень
(5 - 11 голосов)
НЕТ В НАЛИЧИИ
Описание

"Німецька мова Граматичний практикум 1-й рівень" Біда С.О. містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть сформулювати і зрозуміти правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки й самоконтролю. Посібник укладений відповідно до нової програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома. Поданий у посібнику матеріал супроводжується кумедними ілюстраціями, які сприяють більш жвавому сприйняттю граматики і роблять процес її засвоєння простішим й цікавішим. Матеріал посібника може використовуватися як додатковий для засвоєння граматичних явищ на уроках, а також для самостійної роботи учнів удома.

Перший рівень посібника "Німецька мова Граматичний практикум 1-й рівень" Біда С.О. призначений для учнів 3 - 6 класів загальноосвітніх шкіл незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку. Другий рівень "Німецька мова. Граматичний практикум" Панченко І. М. та Кононової О. Л. призначений для учнів 7 - 9 класів. Третій рівень посібника "Німецька мова. Граматичний практикум" призначений для учнів 10 - 11 класів.

Запропонований вашій увазі збірник граматичних вправ призначений для учнів 3—6 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю. Граматичний і лексичний матеріал відповідає новій Програмі одинадцятирічної шко­ли, затвердженій Міністерством освіти і науки України; при дібранні лексичних одиниць також ураховувалися інтереси учнів даної вікової групи.

Німецька мова Граматичний практикум 1-й рівень. Граматичні таблиці збірника допоможуть учням не тільки зрозуміти, але й самостійно сформулювати ряд правил ні­мецької граматики. У межах кожного розділу вправи розташовані за рівнем складності, що дасть учителеві можливість підбирати вправи, орієнтуючись на мовну підготовку учнів. Наприкінці кожного розділу подано тести для самоперевірки, які не тільки допоможуть учням об'єктивно оцінити свої успіхи і виявити свої слабкі місця, але і визначити, до повторення яких тем варто повернутися. «Ключі» наприкінці збірника допоможуть учням скоригувати допущені помилки.

Німецька мова граматичний практикум 1-й рівень перший С.О. Біда Видавництво Ранок
Автор: Біда С.О.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev