x 
Корзина пуста


Німецька мова Граматичний практикум 3-й рівень

Видавництво"Ранок" Бєлозьорова О.М. Корінь С.М.
2013 р. 320 стор.
Німецька мова Граматичний практикум 3-й рівеньНімецька мова Граматичний практикум 3-й рівень
(5 - 6 голосов)
Цена:
Цена: 70,00 грн.
Описание

Німецька мова Граматичний практикум 3-й рівень Бєлозьорової О. М. та Корінь С. М. містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Запропонований вашій увазі збірник граматичних вправ призначений для учнів 10—11 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю. Граматичний і лексичний матеріал відповідає новій Програмі одинадцятирічної шко­ли, затвердженій Міністерством освіти і науки України; при дібранні лексичних одиниць також ураховувалися інтереси учнів даної вікової групи.

Посібник "Німецька мова Граматичний практикум 3-й рівень" укладений відповідно до нової Програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома. Додатково до посібника введений розділ для інтенсивного тренування і повторення граматичного матеріалу, що ви­вчався. Цей матеріал відпрацьовується на базі цікавих текстів краєзнавчого характеру. Матеріал посібника "Німецька мова Граматичний практикум" може використовуватися як додатковий для засвоєння граматичних явищ на уроках, а також для самостійної роботи учнів удома.

Перший рівень посібника "Німецька мова. Граматичний практикум" Біди С. О. призначений для учнів 3 - 6 класів. Другий рівень "Німецька мова. Граматичний практикум" Панченко І. М. та Кононової О. Л. призначений для учнів 7 - 9 класів. Третій рівень посібника "Німецька мова. Граматичний практикум" призначений для учнів 10 - 11 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку.

Німецька мова Граматичний практикум 3-й рівень. Граматичні таблиці збірника допоможуть учням не тільки зрозуміти, але й самостійно сформулювати ряд правил ні­мецької граматики. У межах кожного розділу вправи розташовані за рівнем складності, що дасть учителеві можливість підбирати вправи, орієнтуючись на мовну підготовку учнів. Наприкінці кожного розділу подано тести для самоперевірки, які не тільки допоможуть учням об'єктивно оцінити свої успіхи і виявити свої слабкі місця, але і визначити, до повторення яких тем варто повернутися. "Ключі" наприкінці збірника допоможуть учням скорегувати допущені помилки.

Німецька мова граматичний практикум 3-й рівень третій Бєлозьорова О.М. Корінь С.М. Видавництво Ранок
Автор: Бєлозьорова О.М. Корінь С.М.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev