x 
Корзина пуста


Німецька мова Практична граматика Паремська

Видавництво "Арій" Паремська Д.А.
Артикул: 9789664981238
2014 р. 352 стор.
Німецька мова Практична граматика ПаремськаНімецька мова Практична граматика Паремська
(5 - 10 голосов)
Цена:
Цена: 50,00 грн.
Описание

Книжка "Німецька мова Практична граматика" Паремської Д. А. призначена для роботи над граматикою німецької мови як на початковому, так і на подальших етапах вивчення мови. Посібник складається з двох частин. Перша частина містить численні вправи, які дають можливість виконувати послідовну й цілеспрямовану роботу над кожним окремим розділом граматики. Матеріал розташовано за принципом підвищення рівня складності. У вправах використано загальновживану лексику, що не виходить за межі базового словника. Кожна граматична тема завершується контрольними завданнями, що допомагають визначити рівень володіння даним граматичним явищем. Для більшої об'єктивності оцінювання цього рівня посібник має ключі до контрольних завдань наприкінці книжки. Друга частина книги являє собою довідник з німецької граматики, що містить правила з усіх тем, що є у цьому посібнику. Довідник викладено українською мовою й ілюстровано прикладами. Основні теми доповнено зведеними таблицями, які створюють необхідну зорову опору.

Навчальний посібник "Німецька мова Практична граматика" Паремської Д. А. адресовано студентам університетів. Але він допоможе опанувати німецьку граматику за будь-якої форми вивчення мови - у середніх навчальних закладах, на мовних курсах, під час самостійного вивчення мови.

Автор: Паремська Д.А.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev