x 
Корзина пуста


Великий німецько-український українсько-німецький словник 470 т.

Видавництво "ПЕРУН" под ред. Бусел В.Т.
Артикул: 9789665692782
2012 р. 1584 стор.
Великий німецько-український українсько-німецький словник 470 т.Великий німецько-український українсько-німецький словник 470 т.
(5 - 6 голосов)
Цена:
Цена: 400,00 грн.
НЕТ В НАЛИЧИИ
Описание

"Великий німецько-український українсько-німецький словник 470 тис" - у словнику вказано основні значення німецьких та українських слів за сучасним діючим правописом. Окрім літературної та побутової, лексика словника охоплює основну термінологію майже усіх галузей науки і техніки. Відповідники за різних значень розмежовано, що дозволяє вибрати потрібний відповідник; наведено фразеологічні звороти, ілюстративні вислови та словосполучення. Вперше в Німецько-українському словнику подано докладну інформацію про сучасну Реформу в німецькій орфографії. Також вперше подано німецький та український мануальний алфавіти для сурдоперекладу. Німецько-український та українсько-німецький словник містить разом 470 000 слів та словосполучень в одному томі. Словник розраховано на перекладачів-професіоналів, науковців, інженерів, військових, аспірантів, студентів і старшокласників, українців та іноземців. Німецько-український українсько-німецький словник містить разом 470 000 слів та словосполучень в одному томі.

Великий німецько-український українсько-німецький словник 470 тисяч слів видавництва Перун під редакцією Бусел В.
Автор: Бусел В.Т.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev