x 
Корзина пуста


Українсько-перський словник

Издательство"КОНДОР" Хамід Реза Салімі, Храновський В.А.
2006 г. 376 стр.
Українсько-перський словникУкраїнсько-перський словник
(5 - 2 голосов)
Цена:
Цена: 75,00 грн.
Описание

"Українсько-перський словник" містить понад 20 тисяч слів і словосполучень, уживаних у популярній літературі, пресі, побуті. З його допомогою можна перекладати тексти середньої складності побутового або публіцистичного характеру з української мови на перську. Крім загальномовної лексики, у словнику наявна науково-технічна термінологія, а також лексика з філософії, суспільних наук, мистецтв, юриспруденції, ділової мови тощо. Із спеціальних слів і термінів, зважаючи на обсяг словника, подані лише такі, з якими найчастіше зустрічаються студенти різних факультетів під час навчання та при читанні спеціальної наукової літератури.

У "Українсько-перському словнику" наведено поширені фразеологічні вирази та ідіоматичні звороти. Також подано найважливіші геграфічні назви, зокрема назви країн, континентів, морів, океанів та найчастіше згадувані у пресі назви столиць, великих міст, річок, гір тощо.

Автор: Хамід Реза Салімі, Храновський В.А.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev