x 
Корзина пуста


Граматика польської мови Арій

Видавництво "Арій" Шумлянська Н.
Артикул: 9789664985885
2018 р. 64 стор.
Граматика польської мови АрійГраматика польської мови Арій
(5 - 2 голосов)
Цена:
Цена: 20,00 грн.
Описание

Граматика польської мови, серія: Вивчаємо польську - автор Шумлянська Н., видавництво "Арій". Цей маленький кишеньковий довідник з польської мови порадує всіх - від починаючих вивчати польську мову, до вже продвинутих у навчанні. Зручний, маленький та дуже корисний довідничок стане у пригоді учням шкіл, студентам, слухачам курсів. Книжечка містить основну інформацію з граматики. На сторінках довідника Ви знайдете польський алфавіт, відомості щодо правильної вимови та правила і пояснення граматичних явищ.

Граматика польської мови, серія: Вивчаємо польську - автор Шумлянська Н., видавництво "Арій". Основні граматичні правила подано у вигляді схем і таблиць, які супроводжуються прикладами з перекладом на українську мову. Довідник доповнено правилами польської орфографії, а також скоромовками. Наприкінці книжки надається підсумковий тест, що дозволить читачеві перевірити свій рівень знань. Основна задача книжки - надати учню необхідні знання з граматики, щоб він чітко уявив собі, як функціонує польська мова.

Граматика польської мови, серія: Вивчаємо польську Шумлянська Н. видавництво Арій
Автор: Шумлянська Н.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev