x 
Корзина пуста


Історія Польщі Андрущенко І.В.

Видавництво "Арій" Андрущенко І.В. Андрущенко Б.І. Шумлянська Н.В.
Артикул: 9789664985564
2017 р. 144 стор.
Історія Польщі Андрущенко І.В.Історія Польщі Андрущенко І.В.
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 30,00 грн.
Описание

Historia Polski Історія Польщі - цей посібник від видавництва "Арій" за авторством Андрущенко І.В. та іншіх розроблено, в першу чергу, для учнів старших класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл та студентів гуманітарних вишів. Також це невеличке видання стане помічником всім мандрівникам, які вирішили відвідати Польщу. Основна мета посібника - познайомити всіх бажаючих з історією держави Польші.

Historia Polski Історія Польщі - авторів: Андрущенко І.В. Андрущенко Б.І. Шумлянська Н.В. Со сторінок цієї книжки Ви зможете дізнатися про створення Речі Посполитої з самого початку. Та існування і розвиток Польші у сучасному часі. Посібник поділен на розділи. Після кожного розділу надаються вправи на закріплення матеріалу, які можна виконувати як письмово, так і усно. Наприкінці книжки надаються тести та невеличкий польсько - українській словничок сучасної лексики.

Historia Polski Історія Польщі Андрущенко І.В. Андрущенко Б.І. Шумлянська Н.В. видавництво Арій
Автор: Андрущенко І.В. Андрущенко Б.І. Шумлянська Н.В.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev