x 
Корзина пуста


Польська без проблем! B1 Середній рівень

Видавництво "Ранок" Мажена Яснос, Ева Масловська, Агнєшка Пабяньчик та інші
Артикул: 9786170900456
2018 р. 256 стор.
Польська без проблем! B1 Середній рівеньПольська без проблем! B1 Середній рівень
(5 - 3 голосов)
Цена:
Цена: 120,00 грн.
Описание

Польська без проблем! B1 Середній рівень Мобільний мовний курс. Від видавництва "Ранок", від авторів: Мажена Яснос, Ева Масловська, Агнєшка Пабяньчик та інших, адаптація з англійського - Клімової Ю.В. Курс можна рекомендувати особам, які продовжують знайомство з польською мовою. Посібник стане хорошим помічником при підготовці до іспитів чи просто на заняттях у групі іноземних мов.

Польська без проблем! B1 Середній рівень Мобільний мовний курс - видавництво "Ранок", укладачі: Мажена Яснос, Ева Масловська, Агнєшка Пабяньчик та інші. Чим же відрізняється це видання від багатьох других? Перш за все, видання має скретч - карту. За допомогою цієї карти Ви зможете безкоштовно отримати доступ до мультімедійного додатку сайту SuperMemo.com та завантажити на свій андроїд, ноутбук, планшет мультимедійнй мовнй курс на українській або російській мові.

Польська без проблем! B1 Середній рівень Мобільний мовний курс видавництво Ранок Мажена Яснос Ева Масловська Агнєшка Пабяньчик
Автор: Мажена Яснос, Ева Масловська, Агнєшка Пабяньчик

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev