x 
Корзина пуста


Польська граматика в таблицях Кравчук Алла

Видавництво "Інкос" Кравчук Алла
Артикул: 9786175981191
2018 р. 76 стор.
Польська граматика в таблицях Кравчук АллаПольська граматика в таблицях Кравчук Алла
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 50,00 грн.
Описание
Польська граматика в таблицях Кравчук Алла видавництво Інкос

Польська граматика в таблицях. Пропонований Вашій увазі посібник від видавництва "Інкос" автора Кравчук Алла орієнтований на широкий читацький загал. Видання безсумнівно порадує школярів, студентів, слухачів курсів польської мови. Посібник, безперечно, буде користуватися популярністю у осіб, які починають вивчати польську мову. А також, у тих, хто вже має знання, але хоче їх освіжити. Безумовно, даний посібник стане прекрасним доповненням до будь-якого курсу і словника польської мови.

Польська граматика в таблицях Кравчук Алла, видавництво Інкос. Книжечка невелика і зручна у використанні. Її можна носити з собою і по можливості повторювати граматику. У пропонованому посібнику у формі таблиць і схем розміщуються основні схеми будови польської мови. Починається видання з польського алфавіту і рекомендацій по вимові звуків і звукосполучень. Граматична структура польської мови зі своєю розширеною системою відмінювання словоформ дуже схожа на відповідну структуру української мови.

Польська граматика в таблицях Кравчук Алла, видавництво Інкос. Безперечно, що саме відмінювання польських слів за відмінками, є основною складністю польської граматики. У даній книзі Ви знайдете матеріал, який допоможе Вам на заняттях з викладачем або на іспитах. Особливу увагу приділено в посібнику відміні іменників. Мабуть, ця тема сама проблематична для українців. А також, в книзі висвітлено відміни прикметників, числівників, займенників та дієслів. Теорія підкріплюється наочними прикладами.

Автор: Кравчук Алла

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev