x 
Корзина пуста


Польські прописи

Видавництво "Логос"
Артикул: 9789665090946
2018 р. 32 стор.
Польські прописиПольські прописи
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 15,00 грн.
Описание

Польські прописи. Цей посібник від видавництва "Логос - М" призначено для всіх, хто починає знайомитися з польською мовою. Прописи будуть корисні для дітей і дорослих. Це видання може зацікавити вчителів та батьків, чиї діти освоюють лексику і граматику польської мови. Посібник розроблено у вигляді зошита, в якому каліграфічним шрифтом представлені букви, буквосполучення і слова польською мовою. На кожній сторінці зошита Ви знайдете певну букву польського алфавіту і робоче поле для письма з прикладами.

Польські прописи - видавництво "Логос" Київ. На початку видання розміщений польський алфавіт з великими та малими літерами. Також на початку зошити Ви знайдете невеликі відомості про правила правопису. Завдяки каліграфічному шрифту Ви не тільки навчитеся правильно писати польською мовою, а й придбаєте гарний почерк. Основне завдання даного видання - дати можливість учневі самостійно відпрацювати навички письма польською мовою.

Польські прописи видавництво Логос Київ
Автор: Логос

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev