x 
Корзина пуста


Живі правила читання польської мови Рівень 1 +CD

Видавництво "New Time" Катерина Суховєєнко, Єва Ковальська
Артикул: 9786177728046
2018 р. 40 стор.
Живі правила читання польської мови Рівень 1 +CDЖиві правила читання польської мови Рівень 1 +CD
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 55,00 грн.
Описание
Живі правила читання польської мови Рівень 1 +CD Катерина Суховєєнко Єва Ковальська

Живі правила читання польської мови Рівень 1 - авторів Катерина Суховєєнко, Єва Ковальська. Вашій увазі пропонується просте і доступне видання від видавництва New Tiem. Книга допоможе Вам на початковому етапі освоїти фонетику і правила читання польської мови. Книжка містить 14 уроків. Кожен урок складається з теорії та практичних вправ. В кінці видання Вам пропонуються невеликі тексти для читання та польсько - український словник. А також відповіді - ключі до завдань для перевірки своїх знань. Наявність диска безумовно допоможе в постановці вимови і придбанні правильної інтонації.

Живі правила читання польської мови Рівень 1 - авторів Катерина Суховєєнко, Єва Ковальська. Польська мова сьогодні практично не поступається інтернаціональному английскому по динаміці зростання числа людей, які бажають вивчити її основи. Це особливо помітно серед жителів України. Багато хто вибирає для вивчення саме польський. Тому що, польську мову належить до групи слов'янських мов і дуже схожа на українську. Економічні і туристичні відносини між Польщею та Україною стрімко розвиваються.

Живі правила читання польської мови Рівень 1 - авторів Катерина Суховєєнко, Єва Ковальська. Щоб опанувати будь-якою іноземною мовою, часто недостатньо занять на курсах або з репетитором. Потрібно ще опрацьовувати матеріал вдома самому. І вдаватися до різних додаткових методів. А якщо проявити старанність, то в деяких випадках можна і зовсім обійтися без допомоги викладача. Адже самостійно вивчити польську мову з нуля не так вже й складно. Пропонований підручник Вам в цьому допоможе.

Автор: Катерина Суховєєнко, Єва Ковальська

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev