x 
Корзина пуста


Румунсько-український українсько-румунський словник 80 т

Видавництво "Графема Лібрис" Валентин Синжеряну Вален Пумнул
Артикул: 9789662951424
2011 р. 697 стор.
Румунсько-український українсько-румунський словник 80 тРумунсько-український українсько-румунський словник 80 т
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 370,00 грн.
Описание

Румунсько-український українсько-румунський словник. Пропонований до Вашого розгляду словник від укладачів Валентин Синжеряну і Вален Пумнул містить близько 80 тисяч слів і словосполучень румунського і українського язиків. Даний довідник допоможе задовольнити потреби всіх бажаючих вивчити ці мови або поглибити свої знання в цій галузі. Книга може стати потрібною і корисною для викладачів, перекладачів, слухачів курсів, учнів шкіл та студентів. Також словник стане в нагоді особам, які самостійно вивчають дані мови.

Румунсько-український українсько-румунський словник 80 тисяч слів і словосполучень - укладачів Валентин Синжеряну і Вален Пумнул. На сторінках цього довідника Ви знайдете історичні, наукові і деякі спеціальні терміни. Тут же відображаються і неологізми, часто що використовуються носіями мови. Варіантів перекладу в словнику розглядається кілька. У словнику наведено конкретні приклади щодо використання слів або значень слів. Представлене видання досить об'ємне і містить в основному загальновживану лексику двох язиків.

Румунсько-український українсько-румунський словник 80 тисяч слів і словосполучень Валентин Синжеряну Вален Пумнул
Автор: Валентин Синжеряну Вален Пумнул

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev