x 
Корзина пуста


Унiверсальний словник 7 в 1

Видавництво "Торсінг" Полякова Л.О Паращич В.В Загоруйко О.Я
Артикул: 9789669392749
2009 р. 448 стор.
Унiверсальний словник 7 в 1Унiверсальний словник 7 в 1
(5 - 4 голосов)
Цена:
Цена: 55,00 грн.
НЕТ В НАЛИЧИИ
Описание

Запропонований "Унiверсальний словник 7 в 1 словник з української мови та літератури" містить словники: орфографічний, синонімів, антонімів, омонімів, паронімів, фразеологізмів та літературознавчих термінів в достатньому обсязі. Користування ним допоможе усвідомити багатство й лексичну, стильову, емоційну різноманітність української мови, сприятиме вдосконаленню мовних навичок, точності та образності слововживання, допоможе донести свої думки до співрозмовників.

"Унiверсальний словник 7 в 1 Українська мова та література" буде цікавим як для школярів, абітурієнтів, студентів негуманітарних профілів, так і для широкого кола читачів, любителів української мови та літератури. Невичерпне багатство української мови, її лексичний запас складає 134 тисяч основних мовних одиниць. Серед усієї лексики вирізняються групи з особливими властивостями й особливим призначенням. Це синоніми - слова з різним звучанням, але близькі за значенням; антоніми - слова із протилежним значенням; омоніми - слова, однакові за звучанням, але зовсім різні за значенням; пароніми - схожі за звучанням слова, лексичне значення яких легко сплутати; фразеологізми - сталі вирази, які часто мисляться як одне слово, поняття і вживаються в переносному значенні.

Унiверсальний словник 7 в 1 Українська мова та література Полякова Л.О Паращич В.В Загоруйко О.Я видавництво Торсінг
Автор: Полякова Л.О Паращич В.В Загоруйко О.Я

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev