x 
Корзина пуста


Угорсько-український українсько-угорський словник 100 т.

Видавництво "Арій" Таланов О.С.
Артикул: 9789664983157
2017 р. 544 стор.
Угорсько-український українсько-угорський словник 100 т.Угорсько-український українсько-угорський словник 100 т.
(3.93 - 15 голосов)
Цена:
Цена: 85,00 грн.
Описание

"Угорсько-український та українсько-угорський словник" містить понад 100 тисяч слів в обох частинах та призначений для всіх, хто вивчає угорську мову і виконує угорсько-українські та українсько-угорські переклади. Може бути використаний як фахівцями в галузі угорської мови, так і всіма, хто вивчає угорську мову з викладачем або самостійно. За допомогою цього словника можна читати тексти різного рівня складності на найрізноманітніші теми. Крім того, словником можуть користуватися угорці, які вивчають українську мову.

Поряд із загальновживаними словами літературної та розмовної мови це видання також містить. терміни, які найчастіше вживаються в різних галузях науки і техніки. Відповідно до свого призначення, словник включає найбільш уживані слова і вирази, що зустрічаються в повсякденному житті, а також спеціальну лексику. Лексика підібрана таким чином, що з її допомогою читач може самостійно складати речення та запитання. Частина найбільш типових виразів наводиться в словниковій статті в готовому вигляді, що полегшує їх використання особами, які тільки оволодівають угорською мовою. Наголос в угорській мові падає на перший склад слова, тому в словнику не позначається.

Угорсько-український українсько-угорський словник 100 тисяч слів та словосполучень Таланов О.С. видавництво Арій
Автор: Таланов О.С.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev