x 
Корзина пуста


Українсько-угорський розмовник Арій

Видавництво "Арій" Таланов О.
Артикул: 9789664981702
2017 р. 256 стор.
Українсько-угорський розмовник АрійУкраїнсько-угорський розмовник Арій
(4.4 - 10 голосов)
Цена:
Цена: 30,00 грн.
Описание

"Українсько-угорський розмовник" Таланова О. призначений передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Угорщини, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає угорську мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого характеру. Угорська мова належить до родини фінно-угорських мов. І хоча мови цієї родини утворилися від однієї прадавньої мови, між угорською й, наприклад, фінською дуже мало спільного. Угорець навряд зрозуміє без перекладача своїх «родичів» по мові — хантів, мансі, марійців або удмуртів. Угорська мова унікальна та складна. Нею спілкується майже десять мільйонів мешканців Угорщини, а також кілька мільйонів угорців за межами країни — в Румунії, Словаччині, Україні, США та багатьох інших державах світу.

"Українсько-угорський розмовник" призначений для українських громадян, котрі з різноманітними цілями відвідують Угорщину та не володіють угорською мовою. Матеріал у розмовнику розташовується за тематичним принципом. Для ситуацій, що найбільш часто зустрічаються (знайомство, митниця, аеропорт, готель, ресторан тощо) дані типові моделі фраз і виразів. Багато тематичних розділів містять країнознавчу інформацію. Наприкінці розділів наводиться список корисних слів з даної теми. Підставляючи слова із цього списку в готові фрази, можна одержати нові варіанти речень. Розмовник Таланова О. допоможе вам при проходженні паспортного контролю, на митниці, при обміні валюти, в готелі, при подорожі містом та країною, при відвідуванні музеїв і театрів, при здійсненні покупок тощо.

Українсько-угорський розмовник Таланов О. видавництво Арій
Автор: Таланов О.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev